Strona główna/Aktualności/WYGRALIŚMY WARSZTATY SPORTOWE w trzeciej edycji konkursu (..)

WYGRALIŚMY WARSZTATY SPORTOWE w trzeciej edycji konkursu Pho3nix Active School

27 Czerwca 2023

Fundacja Pho3nix napisała:

„Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Czeladzi została finalistą III edycji konkursu Pho3nix Active School wygrywając warsztaty sportowe.

⭐️ WARSZTATY SPORTOWE będą realizowane w przyszłym roku szkolnym (w okresie od 1 października 2023 r. do końca maja 2024 r.)

Dokładny termin będzie ustalany po rozpoczęciu roku szkolnego 2023/2024.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za wkład włożony zarówno w pracę konkursową, jak i w budowanie sportowej społeczności.

Mamy nadzieję, że sportowe inicjatywy na stałe wpiszą się w życie szkoły i będziecie aktywnie uczestniczyć w kolejnych projektach Fundacji.

Tym samym serdecznie dziękujemy za dotychczasową współpracę i zaangażowanie.”

Nasz film zostało bardzo wysoko oceniony przez komisję konkursową i znalazł się wśród czterech najlepszych filmów z województwa śląskiego nagrodzonych warsztatami sportowymi.

Najistotniejszymi kryteria były:

• Kreatywność (zaprezentowanie inicjatyw z wykorzystaniem cech motorycznych prezentowanych podczas trwania konkursu: siła, wytrzymałość, skoczność i zwinność)
  • Zaangażowanie jak największej liczby dzieci (proporcjonalnie do wielkości szkoły)
  • Różnorodność inicjatyw - POKAZANIE, ŻE W SPORCIE JEST MIEJSCE DLA KAŻDEGO
  • Ogólne wrażenie (zdolności montażowe czy użycie nowoczesnego sprzętu tj. drony nie ma wpływu na ocenę prac konkursowych)

GRATULACJE I BRAWA !!!