Strona główna/Aktualności/Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

21 Listopada 2020

Z wielkim smutkiem informuję, że dziś w godzinach popołudniowych doszło do kolejnych zniszczeń na terenie wybudowanego placu zabaw. Została podpalona tyrolka, która niewątpliwie stanowiła wielką atrakcję dla dzieci. Pożar ugaszono, jednak urządzenie nie nadaje się do użytku. Jest nam bardzo przykro, ponieważ z zeznań świadków wynika, że podpalenia dokonali nasi uczniowie. O tym fakcie została poinformowana policja. Dowodem w sprawie będzie także zapis z monitoringu.
W ubiegłym tygodniu skończyło się postępowanie sądowe w sprawie zniszczeń dokonanych w wakacje. Wandale mają pokryć koszt naprawy urządzenia, które wyceniono na 6 tysięcy złotych. Zapewniamy, że dzisiejsi sprawcy aktu wandalizmu również zostaną pociągnięci do odpowiedzialności i mogą liczyć się z surowymi konsekwencjami takiego zachowania.
Zwracam się do Was z prośbą. Dołóżmy wszelkich starań, aby wybudowany plac zabaw służył Wam jak najdłużej jako atrakcyjne miejsce zabaw.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2
mgr Marta Świderek