Strona główna/Aktualności/Anioły małe i DUŻE

Anioły małe i DUŻE

14 Stycznia 2024

Uczniowie naszej szkoły: Oliwia Bąk, Lena Dej, Igor Woźniak, Waleria Grigorczuk, Igor Siwek przygotowali pod opieką pani B. Machury rysunki na V Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Anioły małe i DUŻE - oczami dzieci”.

Julia Kłys, Paulina Wyszomierska, Malwina Czajkowska, Lena Pietrzak-Ziętek, Alina Rybkina, Julia Kafka, Lena Dej, Victoria Otręba, Nela Wójcikowska, Nikola Juszczyszyn, Oliwia Bąk wykonały prace plastyczne na XVI OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „ANIOŁ XXI WIEKU”.

Konkursom przyświecały cele: zachęcanie dzieci i młodzieży do prezentowania własnej twórczości plastycznej, pobudzanie wyobraźni, kształtowanie poczucia piękna, podtrzymanie i pielęgnowanie tradycji związanych z okresem Świąt Bożego Narodzenia.

Uczniowie zachęceni tematyką, narysowali piękne anioły. Prace zachwycają.

Należy podkreślić nie tylko talent plastyczny dzieci, ale obowiązkowość, pracowitość, chęć promocji swoich zainteresowań, biblioteki, szkoły w województwie, kraju.

Anioły

Gratulujemy!