Strona główna/Aktualności/Udział Uczniów SP2 w V Wojewódzkim Konkursie (..)

Udział Uczniów SP2 w V Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji św. Jana Pawła II.

4 Maja 2021

Uczennice naszej szkoły wzięły udział w V edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji św. Jana Pawła II.Daria Pycela, Wiktoria Pycela z klasy VI d, Aleksandra Bojko z VII a,  Julia Wagner z klasy  VIII a przygotowały online recytację wierszy Karola Wojtyły - św. Jana Pawła II. Występy zachwycają, a słowa wierszy: „Szymon z Cyreny”, „Myśli człowieka”, „Po co mi mówisz”,  „Strumień” wypowiadane przez wykonawczynie, wprawiają w zadumę i refleksję.
Pomocą w przygotowaniach recytacji uczennic służyli nauczyciele: pani Beata Walaszczyk, pani Beata Machura (organizator szkolny tego przedsięwzięcia), Rodzice.  W przesyłanie nagrań włączyli się także Rodzice i pan Paweł Jaskółka, do których kierujemy słowa podziękowania.Udział w konkursie dał możliwości młodym artystkom na rozwijanie aktywności twórczej. Jest już ich zwycięstwem, świadczy o pracowitości uczennic i dużym zaangażowaniu w sprawy szkolne.
Gratulujemy!!!