Strona główna/Aktualności/IGOR SIWEK Laureatem XV Jubileuszowego Wojewódzkiego (..)

IGOR SIWEK Laureatem XV Jubileuszowego Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego "Pamięci Haliny Poświatowskiej"

29 Października 2023

Uczeń naszej szkoły Igor Siwek z klasy 7 b brał udział 25 października 2023 roku w uroczystym podsumowaniu XV Jubileuszowego Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego "Pamięci Haliny Poświatowskiej". Spotkanie odbyło się w Muzeum Częstochowskim, Domu Poezji - Muzeum Haliny Poświatowskiej.

Jego utwór poetycki pt. „Czas się zatrzymał” przygotowany na tę okoliczność, otrzymał uznanie Jury. Doceniono oryginalność ujęcia tematu wiersza, wyraz artystyczny, poprawność językową, nowatorstwo poetyckie.

Komisja konkursowa przyznała Igorowi 1 miejsce. Uczniowi wręczono dyplom, nagrodę książkową i nagrodę rzeczową, a opiekunowi - pani Beacie Machurze przekazano podziękowania za opiekę merytoryczną.

Igor

Gratulujemy!