II TURNIEJ KINDER +SPORT ZA NAMI

W niedzielę zawodniczki z klasy sportowej 4a brały udział w rozgrywkach o Mistrzostwo Śląska w kategorii „dwójek”.

OLIMPUS ON-LINE

W ubiegłym tygodniu uczniowie SP 2 rozwiązywali on-line test Olimpusa z matematyki i fizyki.

Dzień Bezpiecznego Internetu

dniu 9.02.2021 społeczność świetlicy szkolnej obchodziła "Dzień Bezpiecznego Internetu"

Biblioteczne Walentynki!

Biblioteka szkolna z okazji Walentynek przygotowała akcję „Zakochaj się w czytaniu”.

MECZ SPARINGOWY Z MUKS MICHAŁKOWICE

W czwartkowe popołudnie dziewczęta z klasy sportowej nie mogły narzekać na nudę. Na boisku sportowym rozegrały dwu i pół godzinny sparing z zaprzyjaźnioną drużyną z Michałkowic.

Akcja edukacyjna - Wirusoochrona

W klasach I-II w pierwszym tygodniu lutego odbyły się bloki tematyczne dotyczące akcji edukacyjnej „Wirusoochrona”. Uczniowie wypowiadali się na temat prawidłowych przyzwyczajeń i nawyków higieniczno- zdrowotnych. Nauczyciele omówili rolę higieny w profilaktyce chorób zakaźnych, podnieśli świadomość uczniów w zakresie podstawowych czynności higienicznych ze szczególnym uwzględnieniem profilaktyki koronawirusa.

SEZON SIATKARSKI TRWA

Siatkarki z klasy sportowej 4a po świątecznej przerwie i feriach rozpoczęły treningi.

II etap konkursu Fundacji PGNiG „BYĆ JAK IGNACY” (wyniki konkursu)

Jak oszczędzamy wodę w SP2?

Legendy czeladzkie w obrazach

KONKURS dla Uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 „Legendy czeladzkie w obrazach”

„SPORTOWE POWITANIE PIERWSZAKÓW”

Dnia 27 stycznia odbyło się Sportowe powitanie Pierwszaków, którzy walczyli o tytuł „Super sportowca klasy 1a”