"Podaruj miłe słowo”

21 listopada biblioteka szkolna przygotowała z okazji Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień akcję: „Podaruj miłe słowo" i zaprosiła wszystkich odwiedzających czytelnię do jej udziału.

Śląska liga koszykówki U10M

Nasi najmłodsi koszykarze z klas 3 i 2 świetnie spisali na niedzielnym turnieju w Pszczynie.

VII KONKURS RECYTACJI POEZJI PATRIOTYCZNEJ

W naszej szkole po raz siódmy odbył się Konkurs Recytacji Poezji o Tematyce Patriotycznej, który zorganizowały: pani Beata Machura i Pani Ewa Kozieł.

I MIEJSCE W UNIHOKEJU

6 listopada na hali MOSiR w Czeladzi odbyły się miejskie i powiatowe Igrzyska Dzieci w unihokeju dziewcząt i chłopców.

• Obchody Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych w naszej szkole. Obchody Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych w naszej szkole.
2023-11-06

Obchody Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych w naszej szkole.

Od 2008 roku obchodzony jest w październiku Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Hasło przewodnie tegorocznego święta brzmiało: „Biblioteka szkolna: moje szczęśliwe miejsce, w którym kwitnie kreatywność i wyobraźnia”.

Pierwszoklasiści rozpoczęli czytelniczą przygodę

W ostatnim tygodniu października i pierwszym listopada bibliotekę szkolną odwiedzili po raz pierwszy wyjątkowi goście - uczniowie klasy I a, I b i I c, którzy  uczestniczyli w zajęciach bibliotecznych.

„SPORT I NAUKA - WYGRAĆ W SUMIE TO SZTUKA”

2 listopada odbyła się III edycja konkursu „Sport i nauka - wygrać w sumie to sztuka”

Spotkanie z seniorami #odblaskowaszkoła2023

W ramach projektu „Odblaskowa Szkoła”, którego celem jest promowanie działań na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym, uczniowie klasy 3a i 3c wraz z wychowawczyniami zorganizowali akcję promującą bezpieczeństwo pieszych.

• II MISTRZOSTWA CZELADZI W BADMINTONIE W GRACH PODWÓJNYCH II MISTRZOSTWA CZELADZI W BADMINTONIE  W GRACH PODWÓJNYCH
2023-10-31

II MISTRZOSTWA CZELADZI W BADMINTONIE W GRACH PODWÓJNYCH

Brawa dla uczniów SP2. Na II Mistrzostwach Czeladzi w badmintonie w grach podwójnych nasi uczniowie zajęli wiele czołowych miejsc.

Dzień odblasku #odblaskowaszkoła2023

Klasy 4-6 odchodziły w październiku dzień odblasku.