Strona główna/Aktualności/OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKO-PLASTYCZNY

OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKO-PLASTYCZNY

7 Maja 2021

Z wielką radością informujemy, że Malwina Czajkowska - uczennica klasy IIC zdobyła trzecie miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literacko - Plastycznym „Stefan Kardynał Wyszyński - Prymas Tysiąclecia naszym Patronem”.
Uczennica przygotowała pracę plastyczną, która stanowiła ilustrację haseł zawartych w „Społecznej Krucjacie Miłości”. Sukces cieszy tym bardziej, że XXI edycja konkursu cieszyła się dużym zainteresowaniem. Nadesłano aż 837 prac z 16 województw, w tym 530 w kategorii plastycznej.
Naszą Szkołę w konkursie reprezentowali również: Igor Siwek (kl. IVB) w kategorii gra edukacyjna i Emilia Orpych (kl. IVB) w kategorii wiersz. Wszyscy uczniowie wykonali wspaniałe prace, za co należą się im najwyższe słowa uznania.
Uczestnicy konkursu poprzez swoje prace wyrazili pamięć i wielki szacunek dla myśli i życia Prymasa Tysiąclecia oraz odpowiedzieli na zaproszenie do refleksji nad dekalogiem miłości.
Radą i pomocą w przygotowaniu prac konkursowych służyła Pani Kinga Kłósek.
Zwycięskie i wyróżnione prace można obejrzeć w galerii przygotowanej przez organizatorów: https://view.genial.ly/60807ad883f09d0d343fb6fb/presentation-konkurs-spoleczna-krucjata-milosci-wyniki-i-galeria

do góry