Strona główna/Aktualności/Pomóż nam zdobyć sprzęt multimedialny dla szkoły

Pomóż nam zdobyć sprzęt multimedialny dla szkoły

14 Maja 2021

Szkolny Klub Wolontariatu bierze udział w Konkursie Ekologicznym Laudato Si’ organizowanym przez Caritas Diecezji Sosnowieckiej we współpracy z Jastrzębską Spółką Węglową. Głównym celem konkursu jest szerzenie idei zawartych w Encyklice papieża Franciszka z 2015 roku, a także propagowanie dbałości o świat, na którym żyjemy, oddychamy i jesteśmy.

Zadanie konkursowe polegało na opracowaniu filmu podejmującego tematykę Upcycling -u. Uczestnicy musieli nadać nowe życie starym, zniszczonym rzeczom, a także wygłosić krótki manifest związany z tematyką projektu.

Zespoły biorące udział w konkursie mogą zdobyć dla swojej szkoły cenne nagrody, w tym sprzęt multimedialny. Jednak zwycięstwo nie jest możliwe bez zaangażowania całej społeczności szkolnej. Potrzebujemy bowiem lajków, czyli facebookowych kciuków. Im więcej ich zdobędziemy pod naszym nagraniem, tym większa szansa na miejsce na podium. Dlatego zachęcamy do obejrzenia filmu i prosimy o pozostawienie pod nim „kciuka w górze”. Głosowanie trwa do 14 czerwca.

Nagranie dostępne jest pod poniższym linkiem: https://www.facebook.com/caritas.sosnowiec/posts/1679819652201126 .

Liczymy na Wasze wsparcie.

Szkolny Klub Wolontariatu

do góry