Strona główna/Aktualności/Propagowanie wśród uczniów idei honorowego oddawania (..)

Propagowanie wśród uczniów idei honorowego oddawania krwi.

27 Kwietnia 2023

Uczniowie naszej szkoły: Igor Woźniak z klasy 2b, Malwina Czajkowska z 4c, Igor Siwek z 6b, Emilia Chabińska z klasy 8b, Pola Wójcikowska i Alex Woźniak z 8c, pod opieką p. Beaty Machury, wzięli udział w II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym “Oddaj krew - ratuj życie”.

Organizator tego szczytnego przedsięwzięcia skierował do uczestników następujące słowa: „…Komisja oceniająca Wasze prace miała ogromnie trudne zadanie - z 2365 prac wybrała i nagrodziła tylko 28, ale dla nas jesteście wszyscy zwycięzcami.

Wszyscy pomyśleliście o największych wartościach jakimi jest zdrowie i życie, bezinteresowna pomoc nieznajomemu, potrzebującemu człowiekowi; wszyscy pomyśleliście o honorowym dawstwie krwi i przedstawiliście to na kartce papieru.

Jakość Waszych prac, pomysłowość i włożony wysiłek budzi nasz podziw i szacunek. Gratulujemy i dziękujemy. Życzymy wielu szkolnych i pozaszkolnych sukcesów.

Dziękujemy Dyrekcji, Nauczycielom i Rodzicom za motywację do udziału w konkursie. Gratulujemy tak zdolnych i wrażliwych uczniów i dzieci…”

oddaj krew

oddaj krew

oddaj krew

oddaj krew

oddaj krew

do góry