Podsumowanie zbiórki elektrośmieci

Dnia 20 marca zostały odebrane z naszej szkoły elektroodpady zbierane przez klasy w ramach ogólnopolskiego programu" Nasze miasto bez od elektrośmieci".

PIĘKNE RYSUNKI O CZELADZKIM BĘBNIKU

W naszej szkole po raz czwarty został zorganizowany konkurs dla klas 1-8 pod hasłem „Legendy czeladzkie w obrazach”.

AWANS DO ZAWODÓW REJONOWYCH W PIŁKĘ RĘCZNĄ CHŁOPCÓW

Nasi uczniowie zajęli II miejsce w Finale Mistrzostw powiatu będzińskiego w piłkę ręczną chłopców.

II MIEJSCE KOSZYKARZY

Nasi uczniowie zajęli II miejsce w rejonowych zawodach koszykówki klas 6 i młodszych.

TURNIEJ BASKETBALL 3X3

18 marca nasi uczniowie uczestniczyli w turnieju koszykówki 3x3 na hali MOSiR. W rywalizacji oprócz drużyn z Czeladzi wystąpiły zespoły z Katowic, Częstochowy, Bytomia, Żor i Sławkowa. Łącznie w rywalizacji udział wzięło ok. 150 zawodników.

14 marca - Święto Liczby Pi

„Pies pięknie piszczy piekąc pistacjowe pierniki”.

• Martyna Urbańska i Igor Siwek na podium po rywalizacji w VI Regionalnym Konkursie Czytelniczym „Wokół Magicznego Drzewa”  Martyna Urbańska i Igor Siwek  na podium
po rywalizacji w VI Regionalnym Konkursie Czytelniczym
„Wokół Magicznego Drzewa”
2024-03-19

Igor Siwek uczeń klasy 7 b jest miłośnikiem serii książek Andrzeja Maleszki pt. „Magiczne Drzewo”. Trzeci raz reprezentował naszą szkołę w Regionalnym Konkursie Czytelniczym „Wokół Magicznego Drzewa".

WYMIANA ERASMUSA W CZELADZI

W ubiegłym tygodniu mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole nauczycieli oraz uczniów ze Słowacji i Estonii. Słowacka grupa przybyła do nas na wymianę młodzieży w ramach programu Erasmus Plus, natomiast Estończycy odbywali obserwację pracy.

HOLA BARCELONA!

Początek marca w naszej szkole to także inauguracja kolejnej przygody w ramach programu Erasmus Plus.

Konkurs literacki

Gratulujemy zwycięzcom konkursu literackiego.