Strona główna/Aktualności/Zielona szkoła - profilaktyka zdrowotna dzieci

Zielona szkoła - profilaktyka zdrowotna dzieci

12 Czerwca 2026
55 uczniów klas III ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Czeladzi w dniach 01.06.2026 - 10.06.2026 wzięło udział w wyjeździe na "zieloną szkołę". Podczas pobytu w ośrodku OW „Familijni” w miejscowości Pogorzelica zrealizowano między innymi program edukacji ekologicznej oraz program profilaktyki zdrowotnej.

Zadanie "Profilaktyka zdrowotna dzieci realizowana w trakcie wyjazdu śródrocznego w roku szkolnym 2025/2026" otrzymało dotację z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Wysokość dotacji otrzymanej z WFOŚiGW dla Szkoły Podstawowej Nr 2 wyniosła 25 350zł.

Zielona szkoła - profilaktyka zdrowotna dzieci

do góry