Recytowali poezję na szczeblu wojewódzkim.

Ósmego kwietnia 2024 roku uczniowie: Hanna Pokraczyńska i Wojciech Cembrzyński z klasy IV a, Malwina Czajkowska z V c i Julia Bijak z klasy 7 b godnie i z klasą reprezentowali naszą szkołę w VIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji św. Jana Pawła II.

• I MIEJSCE FINALE MISTRZOSTW POWIATU BĘDZIŃSKIEGO W PIŁKĘ RĘCZNĄ CHŁOPCÓW  I MIEJSCE FINALE MISTRZOSTW POWIATU BĘDZIŃSKIEGO
 W PIŁKĘ RĘCZNĄ CHŁOPCÓW
2024-04-10

I MIEJSCE FINALE MISTRZOSTW POWIATU BĘDZIŃSKIEGO W PIŁKĘ RĘCZNĄ CHŁOPCÓW

Bardzo dobry występ odnotowali nasi uczniowie klas 7-8 w Finale Mistrzostw powiatu będzińskiego w piłkę ręczną chłopców.

II MIEJSCE W ¼ FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO W KOSZYKÓWCE

Nasi koszykarze uczniowie klas 7 i 8 zajęli II miejsce w ¼ finału wojewódzkiego podczas zawodów w SP33 w Dąbrowie Górniczej.

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ POEZJI W NASZEJ SZKOLE

Czytanie, literatura, poezja….W czasach współczesnych nie są to słowa, które w jakiś szczególny sposób przyciągają młodego człowieka.

ZAPRASZAMY RODZICÓW NA II TURNIEJ KOSZYKÓWKI O PUCHAR RADY RODZICÓW

ZŁOTE MEDALE W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJACH

3 kwietnia w Parku Grabek odbyły się Mistrzostwa Czeladzi w drużynowych biegach przełajowych. Były to bardzo udane zawody dla reprezentantów naszej szkoły. Trzy na cztery nasze drużyny uzyskały awans do zawodów powiatowych, które odbędą się 5 kwietnia.

Podsumowanie zbiórki elektrośmieci

Dnia 20 marca zostały odebrane z naszej szkoły elektroodpady zbierane przez klasy w ramach ogólnopolskiego programu" Nasze miasto bez od elektrośmieci".

PIĘKNE RYSUNKI O CZELADZKIM BĘBNIKU

W naszej szkole po raz czwarty został zorganizowany konkurs dla klas 1-8 pod hasłem „Legendy czeladzkie w obrazach”.

AWANS DO ZAWODÓW REJONOWYCH W PIŁKĘ RĘCZNĄ CHŁOPCÓW

Nasi uczniowie zajęli II miejsce w Finale Mistrzostw powiatu będzińskiego w piłkę ręczną chłopców.

II MIEJSCE KOSZYKARZY

Nasi uczniowie zajęli II miejsce w rejonowych zawodach koszykówki klas 6 i młodszych.