Galerie zdjęć
Gimnazjaliśći na scenie teatralnej w galerii :Elektrownia"
8 kwietnia 2016r. w Galerii Sztuki Współczesnej „Elektrownia” wystąpiła grupa teatralna z Miejskiego Zespołu Szkół – Gimnazjum nr 1 w Czeladzi. Uczennice przedstawiły sztukę zatytułowaną „Jesteśmy samotni i tego nienawidzimy”. Utwór powstał w ramach pracy koła teatralnego pod kierunkiem nauczycielki języka polskiego – pani Agnieszki Podsiedlik – Szałas
Pamiątkowe zdjęcie z władzami naszego miasta
Wielka radość uczennic po debiucie.... Na zdjęciu Wiktoria Krzyżanowska, Monika Wit i Wiktoria Redek
Zasłuchani w słowa Pani Małgorzaty Ochęduszko -Ludwik
Grupa teatralna wykonuje piosenkę "Lunatycy"
"Show must go on " - Wiktoria Redek jako dyrygent. Grupa teatralna przedstawia na scenie ten znany utwór
Nasza autorska interpretacja "Dziadów" Adama Mickiewicza
Początek przedstawienia - samotni w tłumie