BASKET PICNIC

16 Kwietnia 2023

15 kwietnia w hali MOSiR zorganizowaliśmy razem z Miejskim Czeladzkim Klubem Sportowym Basket Picnic dla koszykarzy z klas sportowych oraz zawodników II ligi. Uczestnicy imprezy wzięli udział w konkursach i zabawach koszykarskich. Były konkursy: minięcia obrońcy, kozłowania i rzutu, rzutów pozycyjnych i rzutów za 3 punkty. Nasi uczniowie uczestniczyli w meczach z naszymi seniorami grającymi w II lidze PZkosz.

Podczas imprezy prezentowane były plakaty przygotowane przez dzieci i młodzież z klas sportowych pod wymownym hasłem  "Uzależnia mnie tylko sport".

Bardzo dziękujemy rodzicom za przygotowanie słodkiego poczęstunku.

15 kwietnia w hali MOSiR zorganizowaliśmy razem z Miejskim Czeladzkim Klubem Sportowym Basket Picnic dla koszykarzy z klas sportowych oraz zawodników II ligi. Uczestnicy imprezy wzięli udział w konkursach i zabawach koszykarskich. Były konkursy: minięcia obrońcy, kozłowania i rzutu, rzutów pozycyjnych i rzutów za 3 punkty. Nasi uczniowie uczestniczyli w meczach z naszymi seniorami grającymi w II lidze PZkosz.  Podczas imprezy prezentowane były plakaty przygotowane przez dzieci i młodzież z klas sportowych pod wymownym hasłem

Więcej zdjęć do obejrzenia w galerii.