Strona główna/Aktualności/„Bohaterowie wierszy Marii Konopnickiej” - wyniki (..)

„Bohaterowie wierszy Marii Konopnickiej” - wyniki konkursu zorganizowanego dla uczniów klas I -III przez Bibliotekę szkolną SP2

25 Października 2022

Uczestnicy przedsięwzięcia czytelniczo - plastycznego wykonali bardzo piękne i ciekawe ilustracje, w których postacią pierwszoplanową jest bohater wybranego wiersza Marii Konopnickiej.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce - Lena Dej II c, Oliwia Bąk II c;

II miejsce - Igor Woźniak II b, Julia Chabińska I a;

III miejsce - Maja Gładysz I c, Kamil Jachimczyk I a.

Wyróżnienia otrzymali: Victoria Otręba II c, Laura Sojska I c, Nel Ciszek I a, Lena Kubinek I a, Julia Józwik I a, Szymon Dziwak I a, Michał Tarka I a,  Karol Nawrot I a, Hana Domagalik I a, Julia Fałek I a, Maja Matyja I c, Natalia Moskwiak I a, Nadia Radosiewicz II a.

Uroczystość wręczenia nagród i dyplomów miała miejsce w dniu 25.10.2022 roku w szkolnej bibliotece z udziałem Pani Dyrektor.

Mieniące się pięknymi barwami rysunki wystawiono na holu szkoły. Można je oglądać i podziwiać talent plastyczny autorów konkursowych prac.

Gratulujemy uczniom czytelniczo - plastycznej  przygody.

Bohaterowie wierszy Marii Konopnickiej