Strona główna/Aktualności/Chcecie poznać Mistrza Polski?

Chcecie poznać Mistrza Polski?

6 Grudnia 2022

To Kacper Habrzyk uczeń naszej szkoły.

Kacper został MISTRZEM POLSKI w hokeju reprezentując Zagłębie Sosnowiec grając w kategorii żaka młodszego (roczniki 2010/2011). Tytuł zdobył w ubiegłą niedzielę Mistrzostwach Polski zorganizowanych przez Mariusza Czerkawskiego.

Na co dzień Kacper jest uczniem klasy sportowej 5a. To skromny, grzeczny i lubiany uczeń. W sporcie szkolnym dał się poznać jako świetny lekkoatleta, koszykarz i zawodnik unihokeja.

W Klubie UKS Zagłębie Sosnowiec zaczął trenować od 2016 roku w wieku 5 lat.

Kacper jest reprezentantem śląska, grając w drużynie Metropolia Silesia bierze udział w rozrywkach Ligi Czeskiej. Uczestniczył też w turniejach międzynarodowych reprezentując nasze barwy narodowe m. in. w Budapeszcie i w Pradze.

Mimo młodego wieku ma już kilka wyróżnień. Jednym z najważniejszych jest tytuł najlepszego zawodnika eliminacji Czerkawski Cup.

Brawo KACPER !!!