Strona główna/Aktualności/Dzień Pluszowego Misia

5 Grudnia 2021

25.11.2021 roku nauczyciele świetlicy szkolnej zorganizowali dla klas pierwszych obchody Dnia Pluszowego Misia. Uczennice klasy trzeciej przybliżyły historię powstania święta, recytowały wiersze o misiu. Uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną pod tytułem „ Misie znane i nieznane w bajkach i nie tylko.” Dzieci w grupach wykonywały zadania, które wymagały od nich pomysłowości, precyzji oraz wyobraźni. Z przyjemnością kolorowały misie, rozpoznawały je po sylwecie, wyczarowały też tę postać z papierowych talerzyków. Uczniów do zabawy porwała piosenka „ Jadą, jadą misie”.

Dzień Pluszowego Misia upłynął w miłej atmosferze. Udowodnił, że misie są kochane przez małe i duże dzieci na całym świecie.