Strona główna/Aktualności/IGOR SIWEK- WYRÓŻNIONY w XIV Wojewódzkim Konkursie (..)

IGOR SIWEK- WYRÓŻNIONY w XIV Wojewódzkim Konkursie Poetyckim "Pamięci Haliny Poświatowskiej"

27 Października 2022

W tym roku szkolnym nauczyciel bibliotekarz Beata Machura zaproponowała uczniom zabawę słowem -zredagowanie wyjątkowego wiersza, napisanie utworu poetyckiego poświęconego życiu i twórczości Haliny Poświatowskiej lub utworu inspirowanego Jej twórczością.

Tematyka wiersza została ujęta regulaminie XIV Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego "Pamięci Haliny Poświatowskiej".

Prace konkursowe przygotowali uczniowie: Igor Siwek z klasy 6 b i Alex Woźniak z 8 c.

Wiersz Igora Siwka pt. „Tam skąd przychodzi cisza” otrzymał uznanie Jury- wyróżnienie w  konkursie.

W jego twórczości doceniono  oryginalność ujęcia tematu, wyraz artystyczny, poprawność językową, nowatorstwo poetyckie.

Wybór tekstu poetyckiego Igora został wskazany  przez Komisję konkursową spośród  nadesłanych na konkurs 36 utworów z 19 szkół.

Gratulujemy!