Strona główna/Aktualności/Konkurs Recytatorski

Konkurs Recytatorski

20 Marca 2022

Dnia 18 marca odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas 1-3. W konkursie wzięło udział 14 uczniów, którzy recytowali wybrane przez siebie utwory. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań poetyckich dzieci, uwrażliwienie na piękno poezji oraz rozwijanie zdolności artystycznych. Mimo ogromnej tremy wszyscy uczestnicy wypadli świetnie, prezentując swoje talenty recytatorskie. Komisja konkursowa w składzie: p. Beata Machura i p. Edyta Kyrcz wnikliwie wysłuchała młodych artystów i wyłoniła zwycięzców:

• I miejsce-  Aleksandra Buczyńska
  • II miejsce- Hanna Pokraczyńska
  • III miejsce- Victoria Otręba

Pani dyrektor Marta Świderek wręczyła wszystkim uczestnikom pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe. Zwycięzcom jeszcze raz składamy serdeczne gratulacje, życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy za rok.