Strona główna/Aktualności/Konkursowe ujęcia fotograficzne naszej szkolnej biblioteki.

Konkursowe ujęcia fotograficzne naszej szkolnej biblioteki.

14 Listopada 2022

Uczniowie klas ósmych: Maja Bartnicka - 8 c, Emilia Chabińska - 8 b, Maja Grzebinoga - 8 c, Wiktoria Pycela - 8 d, Alex Woźniak - 8 c przygotowali bardzo interesujące fotografie na  IX Wojewódzki Konkurs Fotograficzny dla Uczniów "Biblioteka w oczach czytelnika", organizowany przez Okręgową Sekcję Bibliotekarską Związku Nauczycielstwa Polskiego w Katowicach.

Wykazując się  inwencją twórczą, pracowitością, chęcią uczestnictwa i promocji naszej szkoły, czytelnictwa, w sposób oryginalny przedstawili na fotografiach naszą szkolną bibliotekę. Tytuły ich zdjęć to: „Skarby biblioteki”, „Biblioteczny czar”, „W mojej bibliotece”, „Czytelnicza dusza”, „Dwa czytelnicze światy”.

Biblioteka biblioteka

biblioteka biblioteka