Strona główna/Aktualności/Konkursowe zmagania czytelnicze na szczeblu regionalnym (..)

Konkursowe zmagania czytelnicze na szczeblu regionalnym uwieńczone 3 miejscem Igora Siwka.

26 Maja 2023

Uczeń klasy 6 b Igor Siwek uzyskał 3 miejsce w V Regionalnym Konkursie Czytelniczym "Wokół Magicznego Drzewa".

Igor, zgodnie z regulaminem,  przygotował interesującą pracę plastyczną w formie komiksu, dotyczącą wybranej przygody bohaterów książki Andrzeja Maleszki z serii Magiczne Drzewo: „PIÓRO T-REXA”.  25.04.2023 roku uczestniczył w rozwiązywaniu testu ze znajomości treści powyższej lektury.

Okazało się, że wzorowe przygotowanie ucznia do konkursu, zaowocowało uzyskaniem  miejsca na podium.

Piękna postawa Igora: ucznia promującego czytelnictwo poprzez budowanie pozytywnych skojarzeń z książką, angażującego się w sprawy szkolne, biblioteki, zasługuje na wyjątkową pochwałę.

Igor