Strona główna/Aktualności/„Lodowe eksperymenty”

„Lodowe eksperymenty”

16 Marca 2023

15 i 16 marca klasy pierwsze i drugie wzięły udział w warsztatach chemicznych „Lodowe eksperymenty”. Podczas pokazu uczniowie mieli niepowtarzalną okazję, by zapoznać się z substancją jaką jest suchy lód i wziąć kąpiel w chłodnej mgle. Dzieci przekonały się, czy można zagotować wodę w czajniku, bez użycia ciepła oraz nadmuchały balony nie wykorzystując do tego ust. Uczniowie mogli także poczuć na dłoniach, włosach i innych częściach ciała mleczne bańki. Zajęcia poprowadzili pracownicy Uniwersytetu Rozwoju z Chorzowa, którym serdecznie dziękujemy za przekazaną wiedzę oraz za wywołanie ogromnej radości na twarzach naszych najmłodszych uczniów.

Lodowe eksperymenty  Lodowe eksperymenty Lodowe eksperymenty  Lodowe eksperymenty Lodowe eksperymenty Lodowe eksperymenty Lodowe eksperymenty Lodowe eksperymenty Lodowe eksperymenty Lodowe eksperymenty Lodowe eksperymenty Lodowe eksperymenty Lodowe eksperymenty Lodowe eksperymenty Lodowe eksperymenty Lodowe eksperymenty Lodowe eksperymenty Lodowe eksperymenty Lodowe eksperymenty 15 i 16 marca klasy pierwsze i drugie wzięły udział w warsztatach chemicznych „Lodowe eksperymenty”.  15 i 16 marca klasy pierwsze i drugie wzięły udział w warsztatach chemicznych „Lodowe eksperymenty”.  15 i 16 marca klasy pierwsze i drugie wzięły udział w warsztatach chemicznych „Lodowe eksperymenty”.  15 i 16 marca klasy pierwsze i drugie wzięły udział w warsztatach chemicznych „Lodowe eksperymenty”.  15 i 16 marca klasy pierwsze i drugie wzięły udział w warsztatach chemicznych „Lodowe eksperymenty”.   15 i 16 marca klasy pierwsze i drugie wzięły udział w warsztatach chemicznych „Lodowe eksperymenty”.