MAŁY OMNIBUS

15 Czerwca 2021

10 czerwca reprezentanci klas trzecich walczyli o tytuł ,,Małego Omnibusa”. Podczas szkolnego konkursu uczniowie wykazali się wiedzą zdobytą podczas dotychczasowej nauki. Zadania konkursowe okazały się nie lada wyzwaniem. Dwuosobowe zespoły poradziły sobie jednak z ich problematyką. Tytuł „Małego Omnibusa” uzyskała reprezentacja klasy 3 c, drugie miejsce z utratą jednego punktu zdobyła grupa z klasy 3 d, trzecie miejsce zdobyli uczniowie klasy 3 a. Czwarte miejsce uzyskała drużyna klasy 3 b. Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, symboliczne nagrody i słodki poczęstunek. W jury konkursu gościliśmy p. wicedyrektor Beatę Walaszczyk oraz nauczyciela wspomagającego p. Ewę Kołodziej. Wszystkim bardzo dziękujemy i mamy nadzieję, że konkurs był miłym zwieńczeniem nauki po klasie 3.
Organizatorzy: Agnieszka Zoń
Monika Wywiał Cios