Strona główna/Aktualności/Najaktywniejsza Październikowa Czytelniczka.

Najaktywniejsza Październikowa Czytelniczka.

4 Listopada 2021

W Październiku - Międzynarodowym Miesiącu Bibliotek Szkolnych, Biblioteka Szkolna SP2 ogłosiła konkurs na Najaktywniejszego Czytelnika. Poszukiwania osoby, która przeczytała najwięcej książek, dobiegły końca.
Gratulujemy Klarze Zatońskiej z klasy 4 a, która zafascynowana literaturą, przeczytała w miesiącu październiku 17 książek.
Klara lubi czytać, korzysta od pierwszej klasy systematycznie z księgozbioru biblioteki szkolnej.
Kieruje się w wyborze lektur tytułem, szatą graficzną, serią, nazwiskiem autora, krótkim opisem treści zamieszczonym na odwrocie okładki danej pozycji, propozycją nauczyciela bibliotekarza, reklamą innych, którzy przeczytali i wskazują na dany tytuł, jako interesujący.

Klara poleca koleżankom i kolegom książkę na każdy dzień, życzy wspaniałych przygód z bohaterami literackimi, zachęca do korzystania z księgozbioru biblioteki szkolnej.
Gratulujemy czytelniczego zwycięstwa!