Strona główna/Aktualności/„Podaruj książkę bibliotece”

„Podaruj książkę bibliotece”

3 Stycznia 2024

Biblioteka Szkolna w Październiku, z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych zaprosiła uczniów, rodziców i nauczycieli do włączenia się w akcję „Podaruj książkę bibliotece”.

W pierwszym semestrze otrzymaliśmy 90 pozycji. Są to lektury, książki dla dzieci i młodzieży, komiksy, słowniki, seria czasopism o dinozaurach a także puzzle edukacyjne. Od stycznia 2024 roku książki będą wpisywane do księgi inwentarzowej i wypożyczane.

Dziękujemy dotychczasowym Darczyńcom : Emilii Grudzień z 6a, Oliwierowi Dudkowi z 4b, absolwentce Magdalenie Tarkocie, Antoniemu Skopowi z 8a, Alicji Skop z 4a, Cezaremu Oleszkowi z 5a, Dawidowi Wierzbickiemu z 1b, Emilianowi Rabusowi z 4b, Oliwierowi Śliwińskiemu z klasy 2 a oraz nauczycielce Pani Edycie Olejnik i  Pani Elżbiecie Istelskiej.

Dary przyjmujemy do końca maja 2024 roku. Celem akcji jest wzbogacenie księgozbioru o atrakcyjne pozycje książkowe. Mamy nadzieję, że otrzymane woluminy wpłyną na większą frekwencję wypożyczających i czytających.

Zachęcamy do udziału w akcji :)

dary dla biblioteki