Strona główna/Aktualności/Świąteczny Konkurs z Języka Angielskiego

Świąteczny Konkurs z Języka Angielskiego

16 Grudnia 2021

Zbliżający się magiczny czas świąt Bożego Narodzenia stał się inspiracją do zorganizowania dla uczniów klas trzecich Szkolnego Konkursu z Języka Angielskiego pt. „A letter to Santa”. Zadanie polegało na napisaniu listu do Mikołaja w języku angielskim. W liście uczniowie mieli napisać coś o sobie oraz poprosić o prezenty jakie chcieliby otrzymać. Oprócz poprawności językowej listów, ważna była ich ciekawa i przyciągająca uwagę forma wykonania. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:I  miejsce: Julia Gruszka, Tamara Tarka, Paulina WyszomierskaII miejsce: Malwina CzajkowskaIII miejsce: Karla Pastusiak, Grzegorz OwczarekWszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz dodatkowe oceny z języka angielskiego. Zwycięzcy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami, które ufundowała Rada Rodziców naszej szkoły.