Strona główna/Aktualności/Zwycięstwo w XXIV Memoriale im. J. Pawełczyka

Zwycięstwo w XXIV Memoriale im. J. Pawełczyka

4 Października 2021

W piątek w Parku Jordan odbył się  XXIV Memoriał im. Józefa Pawełczyka. W kategorii klas VI i młodszych lekkoatletyczna drużyna SP2 w składzie: Natalia Bugajska, Kasia Świder, Julia Bijak, Ola Staszyńska, Wiktoria Petryka, Natalia Golec, Wiktoria Płatek, Amelia Bielecka, Maja Górczyńska, Nicolas Korpok, Emil Krawczyk, Jakub Orkisz, Julian Gruszczyński, Filip Habiński, Filip Filar, Piotr Jaroń, Mateusz Polakowski, Maksymilian Kasperek, Bartosz Słoka, Antoni Skopzdobyła pierwsze miejsce zdobywając łącznie 14 medali(3 złote, 3 srebrne, 8 brązowych). W kategorii klas starszych (7-8) drużyna z SP2 uplasowała się na drugim miejscu zdobywając łącznie 9 medali (3 złote, 2 srebrne, 4 brązowe). Skład drużyny: Kubak Blanka, Tomczyk Ola, Julia Zielińska, Maja Wrześniak, Pola Węgrzynowicz, Lila Wesołowska, Agata Szymanek, Anastazja Piotrowska, Piotr Lorens, Jeremi Grabowski, Bartek Szkoda, Błażej Skop, Mateusz Kempski.