#LaboratoriaPrzyszłości

Uczniowie klas 4, 5, 6 i 8 rozpoczęli swoją przygodę z szyciem na maszynie.

Lekcja techniki w pracowni #LaboratoriaPrzyszłości

Za pomocą zestawów BOFFIN II 3D, zakupionych w ramach projektu #LaboratoriaPrzyszłości, uczniowie tworzyli proste obwody elektryczne, tunele świetlne oraz projektory.

WIZYTA W SCHRONISKU

Dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za wrażliwe serca i przyniesienie darów dla bezdomnych psów i kotów.

Konkurs na najlepszy projekt 3D rozstrzygnięty

#LaboratoriaPrzyszłości

Uczniowie klas 4 i 5, w ramach Świątecznego Jarmarku Rękodziełą, wykonywali ozdoby świąteczne.

ZŁOTE MEDALE DLA NASZYCH UCZNIÓW

Bardzo wysoką wygraną odnieśli nasi uczniowie w Mistrzostwach Czeladzi w piłce ręcznej chłopców zajmując I miejsce. Pokonaliśmy zespół z SP5. Kolejny etap zawodów już w marcu przyszłego roku. Gratulujemy i życzymy powodzenia.

• Wybieram czytanie zamiast na komputerze granie - projekt czytelniczy. Wybieram czytanie zamiast na komputerze granie - projekt czytelniczy.
2022-12-14

Wybieram czytanie zamiast na komputerze granie - projekt czytelniczy.

Uczniowie klas ósmych włączyli się w realizację zadań z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa poprzez przygotowanie, pod kierunkiem wychowawców,  prac na temat promocji  czytelnictwa.

Olimpiada Sportowa „Zdrowo na sportowo”

12 grudnia zorganizowaliśmy Olimpiadę Sportową dla uczniów klas 2 pod hasłem „Zdrowo na sportowo”.

ZŁOTE MEDALE DLA NASZYCH UCZNIÓW

8 grudnia w hali MOSiR w Czeladzi odbyły się Mistrzostwa Czeladzi w koszykówce 3x3 w kategorii klas 6 i młodszych.

MUZEALNE MIKOŁAJKI

W dniu 6 grudnia 2022 roku klasa 8 d obchodziła mikołajki w sposób wyjątkowy. Na ten dzień zaplanowano wizytę w Muzeum Saturn, a także spotkanie przy słodkim poczęstunku.