IV turniej Grand Prix Czeladzi w badmintonie

Bardzo dobre rezultaty uzyskali nasi uczniowie na IV turnieju Grand Prix Czeladzi w badmintonie.

Z wizytą w Krainie Lodu

W zabawie integracyjnej wzięli udział zaproszeni goście ze Szkoły nr 6 i Oddziału Integracyjnego Przedszkola nr 7 oraz uczniowie klas Ia, IVb, IVc, chłopcy z klasy Va.

#LaboratoriaPrzyszłości

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły korzystając z pracowni #LaboratoriaPrzyszłości zrobili pierwsze kroki w kodowaniu z robotami edukacyjnymi Photon.

Spotkanie z autorem książek - Tomem Justyniarskim

W naszej szkole gościł Pan Tom Justyniarski - pisarz, autor książek, laureat nagród literackich, miłośnik przyrody, podróżnik, pedagog, obrońca zwierząt. Pomysłodawca oraz propagator tzw. „Pedagogiki serca”, „Okienka życia dla zwierząt”, „Dzieci czytają w schroniskach”.

#LaboratoriaPrzyszłości

Uczniowie naszej szkoły rozpoczęli właśnie przygodę z tkaniem na okrągłych krosnach, zakupionych w ramach projektu #LaboratoriaPrzyszłości.

Rocznica powstania styczniowego

Powstanie styczniowe to największy w XIX w. polski zryw narodowy.

„Bezpieczne Ferie Zimowe”

Ferie w mieście

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ferii zimowych w naszym mieście.

Z akcji czytelniczej: „Wypożycz książkę na święta”.

W grudniu w bibliotece szkolnej została zorganizowana akcja czytelnicza: „Wypożycz książkę na święta”.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS RETORYCZNY

Jako nauczyciele staramy się, by uczniowie naszej szkoły nieustająco poszerzali swoją wiedzę i umiejętności. Ważne jest, by rozwijali swoje pasje i mierzyli się z nowymi wyzwaniami.