„Wsparcie dla uczniów z Ukrainy - MIASTO CZELADŹ”

Miasto Czeladź realizuje projekt pn. „Wsparcie dla uczniów z Ukrainy - MIASTO CZELADŹ” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 - 2020.

AWANS DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO W KOSZYKÓWCE

Nasi uczniowie bardzo dobrze zagrali w półfinale wojewódzkim w koszykówce chłopców w kategorii klas 6 i młodszych. Po wysokich wygranych odebrali dyplom za I miejsce i awansowali do finału wojewódzkiego.

Zwycięski turniej koszykówki 3x3

Udany występ naszych uczniów na Powiatowych Igrzyskach Dzieci i Młodzieży w koszykówce 3x3.

"Moja bajkowa rodzina"

ŚWIATOWY DZIEŃ POEZJI

W kalendarzu szkolnym SP2 21 marca został w szczególny sposób wyeksponowany za sprawą obchodów ŚWIATOWEGO DNIA POEZJI.

#LaboratoriaPrzyszłości

Coraz więcej uczennic odkrywa pację do szydełkowania.

Finał zbiórki elektrośmieci

Dziękujemy uczniom i rodzicom za  zaangażowanie w zbiórkę elektroodpadów. Klasy, które zebrały najwięcej  elektrośmieci to klasa  1c i 8b.

„Lodowe eksperymenty”

15 i 16 marca klasy pierwsze i drugie wzięły udział w warsztatach chemicznych „Lodowe eksperymenty”.

Klasa 2 c podczas zajęć w Labolatorium Przyszłości

#LaboratoriaPrzyszłości

Na lekcjach plastyki uczniowie korzystają ze sztalug zakupionych w ramach projektu #LaboratoriaPrzyszłosci.