XIV EDYCJA GMINNEGO KONKURSU „ W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH”

Tradycją naszej szkoły jest organizacja gminnego konkursu dla szkół podstawowych z okazji Dnia Ziemi.

Propagowanie wśród uczniów idei honorowego oddawania krwi.

Uczniowie naszej szkoły: Igor Woźniak z klasy 2b, Malwina Czajkowska z 4c, Igor Siwek z 6b, Emilia Chabińska z klasy 8b, Pola Wójcikowska i Alex Woźniak z 8c, pod opieką p. Beaty Machury, wzięli udział w II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym “Oddaj krew - ratuj życie”.

BRĄZOWE MEDALE W FINALE WOJEWÓDZKIM W KOSZYKÓWCE

Nasi uczniowie zajęli III miejsce w finale wojewódzkim w koszykówce chłopców w kategorii klas 6 i młodszych.

DZIEŃ ZIEMI W KLASACH 7-8

22 kwietnia obchodzony  jest Międzynarodowy Dzień Ziemi.

OTWARCIE STADIONU IM. JÓZEFA PAWEŁCZYKA

22 kwietna odbyło się oficjale otwarcie stadionu im. Józefa Pawełczyka.

BASKET CUP

21 kwietna odbył się turniej koszykówki „BASKET CUP”, na który zaprosiliśmy drużyny z UKS MOSM Bytom oraz MKS Dąbrowa Górnicza.

Erasmus+

W tym tygodniu mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli zaprzyjaźnionej szkoły ze Słowacji - Zakladna Skola A. SLadkovica, Sliac.

Rocznica Chrztu Polski

Dnia 14 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole Święto Chrztu Polski.

AWANS DO PÓŁFINAŁU WOJEWÓDZKIEGO W PIŁCE RĘCZNEJ

Nasi uczniowie zajęli I miejsce w Rejonowych Szkolnych Mistrzostwach w piłce ręcznej chłopców w kategorii Igrzysk Dzieci (klasy 6 i młodsze)

BASKET PICNIC

15 kwietnia w hali MOSiR zorganizowaliśmy razem z Miejskim Czeladzkim Klubem Sportowym Basket Picnic dla koszykarzy z klas sportowych oraz zawodników II ligi.