PIĘKNE RYSUNKI O POWSTAŃCZYCH SKARBACH

W naszej szkole po raz trzeci został zorganizowany konkurs plastyczny dla klas 1-8 pod hasłem „Legendy czeladzkie w obrazach”.

#LaboratoriaPrzyszłości

W klasie 5a odbyły się wyścigi skoczków, zbudowanych z zestawów Lego Spike, zakupionych w ramach projektu #LaboratoriaPrzyszłości.

• PUCHARY ZA I MIEJSCA PODCZAS VIII OLIMPIADY LEKKOATLETYCZNEJ IM. HENRYKA GRABOWSKIEGO PUCHARY ZA I MIEJSCA  PODCZAS VIII OLIMPIADY LEKKOATLETYCZNEJ IM. HENRYKA GRABOWSKIEGO
2023-06-08

7 czerwca 2023 roku w stadionie im Józefa Pawełczyka w Czeladzi odbyła się VIII Olimpiada im. Henryka Grabowskiego.

Srebrne medale w Finale Wojewódzkim koszykówki 3x3

II miejsce zajęli nasi uczniowie w Finale Wojewódzkim koszykówki 3x3 w kategorii Igrzysk Dzieci (klasy 6 i młodsze).

#LaboratoriaPrzyszłości

Pierwsze zajęcia z dronami zakupionymi w ramach projektu #LaboratoriaPrzyszłości.

OPOWIADANIA SZKOLNYCH PISARZY

W marcu 2023 roku nauczycielki: p. Beata Machura i p. Beata Ufnalska zaprosiły uczniów klas 1-8  do udziału w pisarskiej przygodzie - konkursie na opowiadanie, w którym bohaterem jest zwierzątko.

Nagrodzeni w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Powstania Śląskie w Zagłębiu”

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Powstania Śląskie w Zagłębiu”, zorganizowanym przez Wojskowe Centrum Rekrutacji w Będzinie oraz Miasto Czeladź.

I MIEJSCE W TURNIEJU 3X3 NA STADIONIE ŚLĄSKIM

Nasi uczniowie zajęli I miejsce w turnieju koszykówki „3x3CITYTUOR” na Stadionie Śląskim Drużyna zagrała w składzie: Julian Gruszczyński, Filip Bielicki, Krystian Parandowski, Dorian Oleś.

Konkursowe zmagania czytelnicze na szczeblu regionalnym uwieńczone 3 miejscem Igora Siwka.

Uczeń klasy 6 b Igor Siwek uzyskał 3 miejsce w V Regionalnym Konkursie Czytelniczym "Wokół Magicznego Drzewa".

II miejsce w ¼ finału wojewódzkiego w czwórboju lekkoatletycznym chłopców

Nasi uczniowie zajęli II miejsce w ¼ finału wojewódzkiego w czwórboju lekkoatletycznym chłopców w kategorii Igrzysk Dzieci (klasy 6 i młodsi). W zawodach uczestniczyły 6 szkół (po 3 szkoły z powiatu Będzińskiego i z Dąbrowy Górniczej).