ZŁOTE MEDALE DLA NASZYCH UCZNIÓW

8 grudnia w hali MOSiR w Czeladzi odbyły się Mistrzostwa Czeladzi w koszykówce 3x3 w kategorii klas 6 i młodszych.

MUZEALNE MIKOŁAJKI

W dniu 6 grudnia 2022 roku klasa 8 d obchodziła mikołajki w sposób wyjątkowy. Na ten dzień zaplanowano wizytę w Muzeum Saturn, a także spotkanie przy słodkim poczęstunku.

Szkoła, która mówi: Uzależnieniom - NIE!

To hasło przewodnie rambitu, który po 3 latach przerwy związanej z obostrzeniami covidowymi powrócił do programu profilaktycznego szkoły.

Dzień Rzucania Palenia

Z okazji Światowego Dnia Rzucania Palenia, w ramach realizacji Szkolnego Programu Profilaktyczno - Wychowawczego, klasy 4-6 na godzinach wychowawczych omawiały zagadnienia dotyczące szkodliwości papierosów i napojów energetycznych.

Chcecie poznać Mistrza Polski?

To Kacper Habrzyk uczeń naszej szkoły.

Wizyta przedszkolaków

2 grudnia 2022 roku, dzieci z grup 0A i 0B Przedszkola Publicznego nr 4 im. Słonecznego uśmiechu zwiedziły Sztolnię i Izbę Regionalną w naszej szkole. Wizyta przedszkolaków miała związek ze zbliżającym się świętem górników.

MISTRZOSTWA SP2 W KOSZYKÓWCE 3X3

1 grudnia uczniowie uczestniczyli w Mistrzostwach Szkoły Podstawowej nr 2 w koszykówki 3x3. Zawodnicy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych (klasy 2-4, 5-6 i 7-8). W zawodach uczestniczyło 13 zespołów.

ZAKŁADKI - KSIĄŻKOWE WSPOMNIENIA

Uczniowie klas drugich pod kierunkiem wychowawców brali udział w projekcie czytelniczym promującym książkę, bibliotekę, literaturę, popularyzującym czytanie jako formę spędzania wolnego czasu. Projekt skierowany był także na rozwijanie zdolności manualnych, plastycznych dzieci, ich wyobraźni twórczej.

2022-11-29

I miejsce dla Wiktorii Pycela w IX Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym „Biblioteka w oczach czytelnika”

Wiktoria Pycela, uczennica klasy 8d, została laureatką IX Wojewódzkiego  Konkursu Fotograficznego „Biblioteka w oczach czytelnika”, zorganizowanego przez Okręgową Sekcję Bibliotekarską ZNP w Katowicach. W kategorii: szkoły podstawowe, klasy 7-8, zdobyła I miejsce.

Mikołajkowy Turniej dla Uczniów