ZŁOTE MEDALE DLA KOSZYKARZY

Bardzo udany występ odnotowali nasi uczniowie w miejskich zawodach koszykówki chłopców zajmując I miejsce.

#CodeWeek w 1c

7 listopada klasa 1c włączyła się w międzynarodową inicjatywę Code Week.

Szkoła przyjazna zwierzętom

Szkoła przyjazna zwierzętom czyli wielka akcja w klasach 1-8 zbiórki pokarmu, misek, koców, maskotek dla bezdomnych psów i kotów  ze schronisk.

#LaboratoriaPrzyszłości

Uczniowie z klasy 5c w pracowni "Laboratoria Przyszłości" przygotowali dynie na konkurs oraz wykonali halloweenowe woreczki na cukierki lub psikusy.

• II SZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO PISANIA „O DYREKTORSKIE PIÓRO” II SZKOLNY KONKURS  PIĘKNEGO PISANIA „O DYREKTORSKIE PIÓRO”
2022-11-03

II SZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO PISANIA „O DYREKTORSKIE PIÓRO”

W II Szkolnym Konkursie Pięknego Pisania „O Dyrektorskie Pióro”  przypomniano słowa „Roty” autorstwa Marii Konopnickiej - Patronki Roku 2022.

II Kongres Zdrowia

Uczennice naszej szkoły 29 października uczestniczyły w Kopalni Kultury w II Kongresie Zdrowia zorganizowanym przez panią senator Beatę Małecką-Liberę.

KLASA 8B W KINIE NA FILMIE "JOHNNY"

LEKCJA KLEKAOGRAFII W KLASIE 4A

KLASA 8B BIERZE UDZIAŁ W PROJEKCIE CZYTELNICZYM

• Twórczość Marii Konopnickiej na XIII urodziny szkolnego konkursu „Pięknie czytam”. Twórczość Marii Konopnickiej na XIII urodziny szkolnego konkursu „Pięknie czytam”.
2022-10-28

Dnia 28.10.2022 roku w Bibliotece szkolnej SP 2 odbył się XIII szkolny konkurs „Pięknie czytam”