Strona główna/Aktualności/Konkurs „Fundusze Norweskie i EOG - o tym się wie!”

Konkurs „Fundusze Norweskie i EOG - o tym się wie!”

18 Czerwca 2021

Miło nam poinformować, iż nasza szkoła podjęła kolejne wyzwanie i wzięła udział w konkursie organizowanym przez NASK i Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Główną nagrodą w konkursie jest stworzenie nowoczesnej pracowni multimedialnej.
Udział wymagał wykonania pracy plastycznej techniką cyfrową, która powinna poruszać tematykę Funduszy Norweskich i EOG. Są one formą pomocy zagranicznej przyznanej przez Norwegię, Islandię i Liechtenstein nowym członkom Unii Europejskiej. Głównym celem Funduszy Norweskich i Funduszy EOG jest przyczynianie się do zmniejszania różnic ekonomicznych i społecznych w obrębie Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz wzmacnianie stosunków między państwami-darczyńcami a państwami-beneficjentami.
Do konkursu zgłosiło się dziewięcioro uczniów (N. Fiejtek, M. Tarkota, A. Łoś, L. Wesołowska, M. Kołodziej, W. Kowalik, M. Kempski, P. Lorens, A. Węgrzynowicz), którzy pod opieką pani Magdaleny Dyrdy oraz przewodniczącej Rady Rodziców- pani Moniki Wesołowskiej przygotowali trzy prace.
Ogłoszenie wyników planowane jest na 28 czerwca. Trzymajmy więc kciuki!

do góry