Strona główna/Aktualności/Konkursowa przygoda czytelnicza z bohaterami „Magicznego (..)

Konkursowa przygoda czytelnicza z bohaterami „Magicznego Drzewa”.

16 Marca 2022

07.03.2022 roku odbył się etap szkolny V - tego Regionalnego Konkursu Czytelniczego „Wokół Magicznego Drzewa”.

Uczestnicy konkursu odpowiadali pisemnie na pytania dotyczące znajomości literatury z serii „Magiczne Drzewo”: „Berło” i „Czas robotów”.

Do uczniów skierowano nie lada wyzwanie- nie tylko zapoznać się z treścią książek, z których każda liczyła ponad 420 stron - ale także wykonać pracę plastyczną,obrazującą wybrany epizod z historiibohaterów.

Stawką rywalizacji, której zwycięzcą został Igor Siwek z klasy 5 b, było reprezentowanie szkoły w konkursie na szczeblu regionalnym.

Organizatorki konkursu: pani Agnieszka Podsiedlik - Szałas i pani Beata Machura gratulują uczestnikom przygody czytelniczej, a laureatowi życzą powodzenia w regionie.