Strona główna/Aktualności/„Szkolna Liga Języka Angielskiego”

„Szkolna Liga Języka Angielskiego”

7 Czerwca 2021

Od marca chętni uczniowie klas drugich brali udział w „Szkolnej Lidze Języka Angielskiego”. Był to cykliczny konkurs językowy podzielony na trzy etapy. Jego celem było rozwijanie zainteresowań i talentów językowych uczniów, rozbudzanie w nich potrzeby samokształcenia oraz aktywizowanie i motywowanie do nauki. Na każdym etapie konkursu uczniowie zdobywali punkty za poprawne opanowanie pisowni słówek z wybranego obszaru leksykalnego. Najlepiej z zadaniami konkursowymi poradzili sobie: Aleksandra Buczyńska, Julia Gruszka, Maciej Łudzej, Jakub Kryszak, Nikodem Szymański, Maksymilian Cieślicki oraz Bartosz Paluszkiewicz i uczniowie ci zostali zwycięzcami. Wyróżnienia otrzymali: Paulina Wyszomierska, Tamara Tarka, Amelia Kuleta, Milena Tutak oraz Malwina Czajkowska.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za bardzo duże zaangażowanie, wspaniałe przygotowanie oraz wytrwałość w comiesięcznych zmaganiach ze słownictwem. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.