Diecezjalna Pielgrzymka Młodzieży do Kalwarii Zebrzydowskiej

Młodzież z 8 klas naszej szkoły pod opieką p. Kingi Kłósek, p. Barbary Orkisz i ks. Pawła Cicirko 4 października 2022 roku uczestniczyła w Diecezjalnej Pielgrzymce Młodzieży do Kalwarii Zebrzydowskiej.

PODWÓJNE ZŁOTO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJACH

5 października w parku Grabek odbyły się Miejskie i Powiatowe Igrzyska Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych. Były to bardzo udane zawody dla reprezentacji naszej szkoły.

Sprzątamy dla Polski

Szkoła wzięła udział w  akcji ogólnopolskiej Sprzątamy dla Polski, aby w ten sposób promować dbałość o otoczenie  oraz zachęcać mieszkańców do segregacji odpadów.

Wycieczka klasy 7a

Dzień niespodzianek...

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w SP 2

Biblioteka szkolna po raz trzeci zorganizowała 29 września wspólne czytanie z okazji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania, ogłoszonego przez Polską Izbę Książki w 2001 roku.

Pierwsze zajęcia w nowej pracowni w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości

Od września uczniowie uczestniczą w zajęciach w nowej pracowni.

Lekki tornister

Szkoła Podstawowa nr 2, w roku szkolnym 2022/2023, kontynuuje realizację projektu "LEKKI TORNISTER"

Pasje naszych uczniów

PASJE NASZYCH UCZNIÓW - oryginalne rysunki Klaudii Bystrowskiej

Laboratoria Przyszłości

Laboratoria Przyszłości to Program skierowany do szkół podstawowych, którego jego celem jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów.

Obozy sportowe

Szkoła Podstawowa nr 2 organizuje dla uczniów klas sportowych obozy sportowe w Brennej.