WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

Nasza uczennica Hanna Ligenza zajęła 3. miejsce w konkursie plastycznym „Drzewo genealogiczne mojej rodziny - dziedzictwo i historia".

„Legendy czeladzkie w obrazach”- II edycja konkursu

W Szkole Podstawowej nr 2 zorganizowany został po raz drugi konkurs dla uczniów wszystkich klas pod hasłem „Legendy czeladzkie w obrazach”.

I miejsce w Mistrzostwach Czeladzi w czwórboju lekkoatletycznym chłopców

Nasi uczniowie zajęli I miejsce w Mistrzostwach Czeladzi w czwórboju lekkoatletycznym chłopców w kategorii Igrzysk Dzieci (klasy 6 i młodsi).

III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU W PIŁKĘ NOŻNĄ

Zajęliśmy III miejsce w powiatowych mistrzostwach piłki nożnej chłopców w kategorii Igrzysk Dzieci (klasy 6 i młodsi)

II miejsce w ćwierćfinale wojewódzkim w piłkę ręczną

Bardzo dobrze spisali się nasi uczniowie zajmując II miejsce w ćwierćfinale wojewódzkim w piłkę ręczną chłopców w kategorii Igrzysk Dzieci (klasy 6 i młodsi)

Wycieczka klasy 3c do Zakładu Przetwarzania Odpadów w Wojkowicach.

Serdecznie dziękujemy Panu Łukaszowi Urbańczykowi oraz całej ekipie firmy Econ Trader za ogromną dawkę ekologicznej wiedzy :)

Obóz sportowy w Brennej

Wykorzystując piękną słoneczną pogodę i ukształtowanie terenu zorganizowaliśmy trening w terenie górskim, były marsze, marszobiegi i biegi. Trening zakończyliśmy na Błatniej.

Dzień Ziemi w mieście

Po przerwie związanej z pandemią Szkoła Podstawowa nr 2 wspólnie z Wydziałem Rozwoju Miasta i Funduszy Zewnętrznych, powróciła do organizacji Gminnego Konkursu „W zdrowym ciele zdrowy duch”

Dzień Ziemi

W okazji Dnia Ziemi  na godzinach wychowawczych  omawiane były  zagadnienia dotyczące źródeł zanieczyszczeń i sposobów ochrony wody.

Kasa 6a uczestniczyła w wycieczce do Muzeum Śląskiego

Uczniowie zwiedzili wystawy: Galerię polskiej sztuki nowoczesnej 1800-1945, Światło historii, Górny Śląsk na przestrzeni dziejów,