GŁOSUJ NA SP2 W CZELADZI W KONKURSIE PHO3NIX ACTIVE SCHOOL

BASKET PICNIC

28maja w hali MOSiR zorganizowaliśmy razem z Miejskim Czeladzkim Klubem Sportowym Basket Picnic dla koszykarzy z klas sportowych oraz zawodników II ligi. Uczestnicy imprezy wzięli udział w konkursach i zabawach koszykarskich. Były konkursy: minięcia obrońcy, rzutów osobistych, rzutów za 3 punkty, ale najbardziej widowiskowo zaprezentowali się seniorzy w konkursie wsadów do kosza.

IV miejsce na śląsku

Uczniowie klas sportowych ocznik 2010 i młodsi zajęli 4 miejsce na śląsku w rozgrywkach międzyklubowych

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

Nasza uczennica Hanna Ligenza zajęła 3. miejsce w konkursie plastycznym „Drzewo genealogiczne mojej rodziny - dziedzictwo i historia".

„Legendy czeladzkie w obrazach”- II edycja konkursu

W Szkole Podstawowej nr 2 zorganizowany został po raz drugi konkurs dla uczniów wszystkich klas pod hasłem „Legendy czeladzkie w obrazach”.

I miejsce w Mistrzostwach Czeladzi w czwórboju lekkoatletycznym chłopców

Nasi uczniowie zajęli I miejsce w Mistrzostwach Czeladzi w czwórboju lekkoatletycznym chłopców w kategorii Igrzysk Dzieci (klasy 6 i młodsi).

III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU W PIŁKĘ NOŻNĄ

Zajęliśmy III miejsce w powiatowych mistrzostwach piłki nożnej chłopców w kategorii Igrzysk Dzieci (klasy 6 i młodsi)

II miejsce w ćwierćfinale wojewódzkim w piłkę ręczną

Bardzo dobrze spisali się nasi uczniowie zajmując II miejsce w ćwierćfinale wojewódzkim w piłkę ręczną chłopców w kategorii Igrzysk Dzieci (klasy 6 i młodsi)

Wycieczka klasy 3c do Zakładu Przetwarzania Odpadów w Wojkowicach.

Serdecznie dziękujemy Panu Łukaszowi Urbańczykowi oraz całej ekipie firmy Econ Trader za ogromną dawkę ekologicznej wiedzy :)

Obóz sportowy w Brennej

Wykorzystując piękną słoneczną pogodę i ukształtowanie terenu zorganizowaliśmy trening w terenie górskim, były marsze, marszobiegi i biegi. Trening zakończyliśmy na Błatniej.