Zwycięstwa koszykarzy

11 czerwca na hali MOSiR w Czeladzi uczniowie klasy sportowej 4a uczestniczyli w ostatnim turnieju śląskiej ligi koszykówki w kategorii U11M. Bardzo dobry występ zaowocował dwoma zwycięstwami z MOSM Tychy 50-19 i z MKS Wodzisław Śląski 52-29.

SP2 w Irlandii z Erasmusem

W ubiegłym miesiącu czworo uczniów wraz z nauczycielami udało się do szkoły partnerskiej Banagher College w Irlandii w ramach realizacji programu Erasmus+. W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele placówek szkolnych ze Słowacji, Portugalii, Niderlandów oraz Turcji.

I miejsce na Olimpiadzie im. Henryka Grabowskiego

14 czerwca 2022 roku w Parku Jordan w Czeladzi odbyła się VII Olimpiada im. Henryka Grabowskiego. W rywalizacji w kategorii dzieci rocznika 2010 i młodsi uczestniczyły szkoły: SP1, SP2, SP3, SP4 i SP7

WYCIECZKI KLASY 7B W RAMACH INNOWACJI PEDAGOGICZNEJ „SZTUKA POZA NAMI I W NAS”WYCIECZKI KLASY 7B W RAMACH INNOWACJI PEDAGOGICZNEJ „SZTUKA POZA NAMI I W NAS”

W pierwszych dniach czerwca uczniowie klasy 7b odwiedzili ogrody Kapias

Ogłoszenie

W związku z organizacją obchodów 120-lecia Szkoły Podstawowej nr 2 w Czeladzi zwracamy się z gorącą prośbą o udostępnienie z prywatnych zasobów zdjęć związanych z życiem szkoły, w celu przygotowania wystawy na obchody rocznicowe.Prosimy o przesłanie skanu zdjęć drogą mailową na adres sp2@sp2.czeladz.pI lub dostarczenie osobiście do sekretariatu szkoły w godz. 7.00-15.00.

BASKET CUP

W dniach od 30 maja do 3 czerwca w hali MOSiR Czeladź odbyły się 3 turnieje koszykówki w ramach imprezy sportowej Basket Cup

WYMIENIALNIK KSIĄŻKOWY

Podczas PIKNIKU SUPERBOHATERÓW Pani Beata Machura i Pani Agnieszka Podsiedlik - Szałas wraz z uczniami przygotowały stoisko książkowe. Jego ideą była promocja literatury.

Dzień Dziecka

Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej, niewątpliwie jednym  z nich jest 1 czerwca. Jest to dzień szczególny w życiu wszystkich dzieci.

Wycieczka do Krasiejowa

W dn. 31 maja 2022r. uczniowie klasy IIa i IIb wybrali się do Juraparku w Krasiejowie

ĆWIERĆFINAŁ WOJEWÓDZKI W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM

31 maja w SP33 w Dąbrowie Górniczej odbyły się ćwierćfinał wojewódzki i Mistrzostwa powiatu będzińskiego w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców.