VI miejsce w finale wojewódzkim w unihokeju dziewcząt.

Drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 zajęła VI miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży w unihokeju dziewcząt. Gratulacje!!!

WYCIECZKA DO MUZEUM ŚLĄSKIEGO W KATOWICACH

Miło nam poinformować, że rozpoczynamy działania innowacyjne w klasie 7b. W związku z ich realizacją uczniowie z tej klasy uczestniczyli w wycieczce do Muzeum Śląskiego w Katowicach.

PIĘKNO LITERATURY ZAMKNIĘTE  W FORMIE PLASTYCZNEJ

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W  nasze serca wlewa się blask i szczęście.

Warsztaty

Nie ma to jak dobra zabawa na lekcji plastyki. Tym razem uczniowie klasy 4C mieli okazję uczestniczyć w warsztatach poświęconych wykonywaniu odlewów gipsowych przygotowanych przez panią Ewę Kołodziej

V miejsce w finale wojewódzkim w unihokeju chłopców.

Drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 zajęła V miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży w unihokeju chłopców. Gratulacje!!!

Świąteczny Konkurs z Języka Angielskiego

Zbliżający się magiczny czas świąt Bożego Narodzenia stał się inspiracją do zorganizowania dla uczniów klas trzecich Szkolnego Konkursu z Języka Angielskiego pt. „A letter to Santa”

I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH CZELADZI W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

Nasi uczniowie zajęli I miejsce w Czeladzi w koszykówce chłopców w kategorii klas 6 i młodszych (Igrzyska Dzieci). W finale pokonali zespół z SP7.

SUKCESY MŁODYCH KOSZYKARZY

Bardzo dobrze spisali się nasi młodzi koszykarze (uczniowie klassportowych) na turnieju w Otmuchowie.

• II MIEJSCE W FINALE IGRZYSK DZIECI WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW II MIEJSCE W FINALE IGRZYSK DZIECI
WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW 2021-12-13

II MIEJSCE W FINALE IGRZYSK DZIECI WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

Nasi uczniowie zajęli II miejsce w wojewódzkim finale w unihokeju chłopców w kategorii klas 6 i młodszych (Igrzyska Dzieci). W zawodach uczestniczyło 5 szkół.

„Santa, where are you?”

Uczniowie klas pierwszych  z naszej szkoły biorą udział w OGÓLNOPOLSKIM PROJEKCIE EDUKACYJNYM pt. „English Special Days”.