W I semestrze dużo się działo w pracowni #LaboratoriaPrzyszłości.

Finał Gminnego Konkursu Ekologicznego

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Ekologicznym pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Czeladź "Wszystkie ptaki karmią czeladzkie dzieciaki".

Anioły małe i DUŻE

Uczniowie naszej szkoły: Oliwia Bąk, Lena Dej, Igor Woźniak, Waleria Grigorczuk, Igor Siwek przygotowali pod opieką pani B. Machury rysunki na V Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Anioły małe i DUŻE - oczami dzieci”.

SKRZATY W AKCJI

Nasi najmłodsi koszykarze (kategoria skrzaty) uczniowie klas 3 i 2 świetnie spisali na sobotnim turnieju w Raciborzu.

„Podaruj książkę bibliotece”

Biblioteka Szkolna w Październiku, z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych zaprosiła uczniów, rodziców i nauczycieli do włączenia się w akcję „Podaruj książkę bibliotece”.

"Wielcy Matematycy - Mikołajowie Nauki"

6 grudnia 2023 roku odbył się finał konkursu na plakat matematyczny pt. "Wielcy Matematycy - Mikołajowie Nauki".

ZAWODNIK KADRY ŚLĄSKA W KOSZYKÓWCE

Uczeń klasy sportowej Nicolas Korpok jest zawodnikiem kadry województwa śląskiego w kategorii U14M (klasy 7).

OLIMPIADA „ZDROWO NA SPORTOWO”

W drugiej połowie grudnia chłopcy klas 2 i 3 uczestniczyli w Olimpiadzie „ZDROWO NA SPORTOWO”.

Bombki z książką w tle.

Uczennice: Nina Rek, Lena Dej, Anna Nikonova wykonały na zajęciach czytelniczo-plastycznych pod kierunkiem pani Beaty Machury oryginalne bombki z kartek zniszczonych i nieaktualnych podręczników.

Konkurs Regionalny „Zagłębie Dąbrowskie - Moja Mała Ojczyzna”.

13 grudnia okazał się szczęśliwym dniem  dla drużyny w składzie:  Maja Ciećwierska, Emilia Grudzińska i Julia Janik, która reprezentowała naszą szkołę w Konkursie Regionalnym „Zagłębie Dąbrowskie - Moja Mała Ojczyzna”.