• MISTRZOSTWA CZELADZI W BADMINTONIE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW IGRZYSKA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ MISTRZOSTWA CZELADZI W BADMINTONIE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
IGRZYSKA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
2023-12-21

Bardzo dobrze wystąpili nasi reprezentanci na Mistrzostwach Czeladzi w badmintonie.

UZALEŻNIENIOM- NIE!

Tradycją naszej szkoły jest organizacja zajęć, akcji w ramach realizacji Szkolnego Programu Profilaktyki Zdrowotnej.

• Twórczość Aleksandra Fredry na XIV urodziny szkolnego konkursu „Pięknie czytam”. Twórczość Aleksandra Fredry na XIV urodziny szkolnego konkursu „Pięknie czytam”.
2023-12-12

W XIV edycji konkursu ,,Pięknie czytam” zorganizowanego przez bibliotekę szkolną Szkoły Podstawowej nr 2 w Czeladzi brali udział czwartoklasiści.

• VI MIEJSCE W FINALE WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO IGRZYSK MŁODZIEŻY W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW VI MIEJSCE W FINALE WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO
IGRZYSK MŁODZIEŻY W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW
2023-12-05

Nasi uczniowie zajęli VI miejsce w wojewódzkim finale w unihokeju chłopców w kategorii klas 7 i 8 (Igrzyska Młodzieży).

Godzina wychowawcza w 5a.

Żywa lekcja biologii o płazach.

Spadł pierwszy śnieg, na dworze mróz, a do naszej szkoły zawitały  różne gatunki płazów.

• Z projektu czytelniczego: MOJA PIERWSZA KSIĄŻKA Z BIBLIOTEKI SZKOLNEJ Z projektu  czytelniczego: MOJA PIERWSZA KSIĄŻKA Z BIBLIOTEKI SZKOLNEJ
2023-12-04

Z projektu czytelniczego: MOJA PIERWSZA KSIĄŻKA Z BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

Klasa I a, I b i I c uczestniczyła w projekcie zainicjowanym przez bibliotekę szkolną, którego celem było rozwijanie zainteresowań czytelniczych, książką, biblioteką, zachęcenie do korzystania z wypożyczalni i czytelni, rozwijanie zdolności plastycznych oraz popularyzacja czytania jako formy spędzania wolnego czasu.

ANDRZEJKI

Człowiek często myśli o tym, co go w życiu spotka, planuje, marzy.

FITSCHOOL

Nasza szkoła rozpoczęła współpracę z Fundacją MEDICOVER przystępując do program FitSchool. Honorowym patronat nad programem objęło Ministerstwo Spotu i Turystyki oraz Ośrodek Rozwoju Edukacji.

AWANS DO FINAŁU MISTRZOSTW POWIATU W KOSZYKÓWCE

Bardzo dobry występ odnotowali nasi uczniowie w Mistrzostwach Czeladzi i mistrzostwach międzygminnych (Czeladź i Sławków) 30 listopada w hali MOSiR w Czeladzi.