I GMINNY KONKURS EKOLOGICZNY ,,Bądź zuchem, nie kopciuchem”

W kwietniu uczniowie naszej szkoły, wzięli udział w I Gminnym Konkursie Ekologicznym pod Honorowym PatronatemBurmistrza Miasta Czeladź.

O mowo polska, Ty ziele rodzime…

Igor Siwek, uczeń klasy IV b, znalazł się w gronie laureatów Wojewódzkiego Konkursu Literacko-Historycznego "O mowo polska, Ty ziele rodzime…" pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty

Czeladź - Moja Mała Ojczyzna

Wystawa prac uczniów i absolwentów Czeladź - Moja Mała Ojczyzna Na holu Szkoły Podstawowej nr 2 przygotowano wystawę o Czeladzi, wyeksponowano prace uczniów i absolwentów naszej placówki.

VI Olimpiada im. Henryka Grabowskiego

Sukcesy naszych uczniów na Olimpiadzie im. Henryka Grabowskiego.

GRAMY W MOOLKY

Dzisiaj w Wiosce Urwisów dzieci z klas 1-2 uczyły się grać w kręgle fińskie - mollky

Wycieczka do Przybynowa

Skąd się bierze mleko? Jak wydoić krowę? Jak zrobić swoje masło? Na te pytania uczniowie klasy 3a, 3b i 3c otrzymali odpowiedź podczas wycieczki do Przybynowa.

Konkurs „Fundusze Norweskie i EOG - o tym się wie!”

Miło nam poinformować, iż nasza szkoła podjęła kolejne wyzwanie i wzięła udział w konkursie organizowanym przez NASK i Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Główną nagrodą w konkursie jest stworzenie nowoczesnej pracowni multimedialnej.

Podaruj książkę bibliotece

Biblioteka szkolna zaprosiła społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 do włączenia się w akcję czytelniczą: "Podaruj książkę bibliotece".

Finał wojewódzki koszykówka 3x3 dziewcząt

11 czerwca w Katowicach rozegrany został finał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w koszykówce 3x3

Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat

Od 7 czerwca rodzice mogą rejestrować na szczepienie dzieci, które ukończyły 12. rok życia. Wcześniej została uruchomiona rejestracja dla uczniów w wieku 16 i 17 lat.