Pochwal się, co czytasz

Pochwal się, co czytasz! Biblioteka szkolna przygotowała ofertę akcji czytelniczej dla Naszych Uczniów pod hasłem „Pochwal się, co czytasz!” z okazji MIĘDZYNARODOWEGO DNIA KSIĄŻKI DLA DZIECI

STOP PRZEMOCY!

W miesiącu marcu uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami przygotowali prace plastyczne związane z tematyką ,,STOP PRZEMOCY!”

Wyniki SZKOLNEGO KONKURSU na największą ilość kroków z aplikacją Pho3nix

Konkurs trwał od 26 do 28 marca. Wyniki SZKOLNEGO KONKURSU na największą ilość kroków z aplikacją Pho3nix.

Powiatowy Konkurs na stworzenie Edukacyjnej Gry Planszowej

Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach oraz Komenda Powiatowa Policji w Będzinie zapraszają do udziału w konkursie na stworzenie edukacyjnej gry planszowej dla całej rodziny, której główną bohaterką będzie Smoczyca Klara.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Pho3nix Active School

Prezentujemy kolejne ćwiczenia konkursowe przygotowane przez ucznia klasy sportowej 8a.Konkursy i zabawy odbywać się będą w nowym terminie 19 - 25 KWIETNIA.

Spotkanie z ekspertem

W ubiegłym tygodniu koło naukowe ,,Inżynierowie Przyszłości” spotkało się online z Panem Krzysztofem Narlochem, który jest inżynierem programistą w centrum rozwojowym firmy APTIV w Krakowie. Celem spotkania było poznanie systemów bezpieczeństwa stosowanych we współczesnych i przyszłych samochodach autonomicznych.

PROFILAKTYKA WAD POSTAWY

W klasach 3a i 3b rozpoczęliśmy działania edukacyjne w ramach kolejnej edycji projektu ,,Lekki Tornister”, którego inicjatorem jest Państwowa Inspekcja Sanitarna

Konkurs poetycki

Za nami pierwszy dzień wiosny. Zatem to doskonały czas, aby podsumować nasz zimowy konkurs poetycki.

„Jesteśmy tym, czym oddychamy”

W nawiązaniu do prowadzonej w mediach kampanii i programu „Czyste Powietrze”, który jest realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Czeladzi włączyli się w działania mające na celu propagowanie postaw proekologicznych wśród społeczności lokalnej.

Konkurs o Kubusiu Puchatku rozstrzygnięty!

Biblioteka szkolna była organizatorem Konkursu dla klas pierwszych na najładniejszą ilustrację do przeczytanego fragmentu książki A. A. Milne’a pt. „Kubuś Puchatek”.