78. rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim

- PAMIĘTAMY ! -

Wyniki OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU na największą ilość kroków

Wyniki OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU na największą ilość kroków z aplikacją Pho3nix. Konkurs trwał od 6 do 14 kwietnia.

III miejsce w TURNIEJU WIEDZY ASTRONOMICZNEJ

W piątek 9.04.21 w ramach XVII  edycji Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego odbył się TURNIEJ WIEDZY ASTRONOMICZNEJ, w którym nasi pasjonaci astronomii- Piotr Lorens i Mateusz Kempski z klasy 7a zajęli ex aequo III miejsce w kategorii szkół podstawowych.

ERASMUS+

Pani Magdalena Dyrda, która jest szkolnym koordynatorem projektu pt. „Inside Out”, wzięła udział w kolejnym spotkaniu online z przedstawicielami szkół partnerskich z: Holandii, Portugalii, Turcji, Irlandii oraz Słowacji.

Z psychiatrą na "ty"

Do Rzecznika Praw Pacjenta dociera wiele pytań ze strony rodziców i opiekunów młodych pacjentów doświadczających kryzysów psychicznych, dotyczących leczenia, postępowania z pacjentem oraz próśb, gdzie szukać pomocy.

Dajmy rzeczom drugie życie!

Nasza szkoła razem z 700 tysiącami osób podjęła się realizacji zadań w ramach ogólnopolskiego programu aktywności ekologicznej - ,,Zielona Ręka”

Astro Pi MISJA ZERO 2021.

Aż siedem drużyn siódmoklasistów z SP2 przygotowało w tym roku krótkie pozdrowienia dla astronautów ISS i napisało swój pierwszy kod w języku Python, by następnie ubiegać się o uruchomienie go na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej

LAUREATKA KONKURSU OLIMPUS Z MATEMATYKI

MAGDA Oborska, uczennica klasy 7b otrzymała w sesji zimowej olimpiady matematycznej OLIMPUS aż 59 na 60 możliwych do uzyskania punktów i tym samym zdobyła II miejsce oraz tytuł laureata tego konkursu. GRATULUJEMY!

Światowy Dzień Poezji w SP2

Zabawa słowem: wiersze, wierszyki, rymowanki...

OGÓLNOPOLSKI KONKURS na największą ilość kroków z aplikacją Pho3nix od 6 do 14 KWIETNIA.

Miejski Czeladzki Klub Sportowy w Czeladzi ufundował trzy puchary dla uczniów naszej szkoły, którzy w konkursie zajmą trzy pierwsze miejsca.