Uczniowie klas I-III wracają do nauki stacjonarnej

Szanowni Państwo!Informujemy, że od 4 maja uczniowie klas I-III wracają do nauki stacjonarnej, która odbywać się będzie w reżimie sanitarnym.

Wielki Test o Konstytucji 3-go Maja

Serdecznie zapraszam do udziału!

Z akcji: „Pochwal się, co czytasz!”

Gratulujemy wspaniałej pasji i życzymy  czytelniczych oraz rysunkowych przygód!

Majowe święta

Świetlica informuje, że w miesiącu maju obchodzimy aż trzy ważne święta: 1 maja- Święto Pracy 2 maja- Dzień Flagi 3 maja- Święto Konstytucji 3 Maja

Laureatki konkursu na modlitwę do św. Józefa

Uczennice naszej szkoły Ada Badelska i Nicole Bojarska z klasy 7D zostały laureatkami diecezjalnego konkursu z racji Jubileuszowego Roku Świętego Józefa ogłoszonego przez papieża Franciszka pt. ,,Ułóż modlitwę do św. Józefa”. Zwycięzcom gratulujemy!

Narodowy Spis Powszechny

Dlaczego spis powszechny jest ważny dla nas wszystkich? Bo jego wyniki pozwalają odpowiadać na nasze potrzeby na poziomie lokalnym i globalnym. Stanowią wyznacznik dla tworzenia budżetów przez samorządy oraz podstawę określania wysokości subwencji państwowych czy dotacji dla gmin i województw.

Legendy czeladzkie w obrazach

W Szkole Podstawowej nr 2 w Czeladzi został zorganizowany konkurs dla uczniów wszystkich klas pod hasłem: Legendy czeladzkie w obrazach.

78. rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim

- PAMIĘTAMY ! -

Wyniki OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU na największą ilość kroków

Wyniki OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU na największą ilość kroków z aplikacją Pho3nix. Konkurs trwał od 6 do 14 kwietnia.

III miejsce w TURNIEJU WIEDZY ASTRONOMICZNEJ

W piątek 9.04.21 w ramach XVII  edycji Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego odbył się TURNIEJ WIEDZY ASTRONOMICZNEJ, w którym nasi pasjonaci astronomii- Piotr Lorens i Mateusz Kempski z klasy 7a zajęli ex aequo III miejsce w kategorii szkół podstawowych.