Barbórka i Dzień Św.Mikołaja

"Świetliczaki" w tym tygodniu w kalendarzu wypadają dwa święta 4 XII " Barbórka" i 6 XII Dzień Św.Mikołaja.

Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami.

III MIEJSCE W ZAWODACH WOJEWÓDZKICH

W dniu 2 grudnia w Sosnowcu odbył się finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju.

Witamy Grudzień !

W oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę zapraszamy naszych uczniów do odkrywania kalendarza adwentowego.

INŻYNIEROWIE PRZYSZŁOŚCI z SP2 w projekcie „BYĆ JAK IGNACY”.

W listopadzie dziesięciu uczniów z klas 7 i 8 zdecydowało się na założenie Koła Naukowego, które weźmie udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym “Być jak Ignacy” i będzie ubiegać się o tytuł Naukowej Szkoły Roku dla SP2.

Mój Przyjaciel Miś

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „ Mój Przyjaciel Miś” zorganizowanego przez świetlice szkolną

Nela mała reporterka

Dziś chcemy Was zaprosić do świata Neli... znacie ją zapewne z cyklu dziecięcych książek podróżniczych  „Nela mała reporterka”.

Dzień pluszowego misia

25 listopada wypada Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia.

Andrzejki i Katarzynki

Tematem tego tygodnia to Andrzejki i Katarzynki. Pamiętajmy jednak, że to tylko zabawa. Możecie do zabawy zaprosić członków swojej rodziny. Życzę Wam miłych chwil w rodzinnym gronie.

Szkolny Konkurs Recytacji Poezji Patriotycznej

Po raz czwarty zatrzymaliśmy się na słowach  utworów wierszowanych literatury pięknej o tematyce patriotycznej organizując dnia 23 listopada 2020 roku Szkolny Konkurs Recytacji Poezji Patriotycznej.